Kozetki rehabilitacyjne doskonale sprawdzają się zarówno w salonach masażu jak i gabinetach lekarskich. Leżanka do rehabilitacji są zaprojektowane w taki sposób, aby wygodnie pracowało się na nich rehabilitantom, lecz dodatkowo pacjent w okresie zabiegu czuł się wspaniale.
Leżanki rehabilitacyjne możemy podzielić na dwie części:

  • 1. kozetki rehabilitacyjne normalne bez zaawansowanego wyposażenia
  • 2. leżanki rehabilitacyjne elektryczne, które możemy napotkać przeważnie w prywatnych gabinetach.

Jak każdy pewnie z nas wie leżanka do rehabilitacji to sprzęty, na jakich sprawdzamy pacjenta. Występują też na uczelniach lub w jednostkach medycznych. Podstawowe wyposażenie normalnej – leżanka do rehabilitacji to część do leżenia oraz stabilne nogi, które mają dodatkowe antypoślizgowe zabezpieczenie. Kozetki rehabilitacyjne możemy napotkać w znacznie rozbudowanej formie czyli elektryczne. Na 100% różnią się one cena, gdyż ilość funkcji może być przez nas precyzowana. Leżanki rehabilitacyjne można dopasować do masażu czy potrzeb pacjenta, również pod względem ustawienia linii zagłówka, wyliczyć również – leżanka do rehabilitacji 1 sekcyjna, 2 sekcyjna, 3 sekcyjna lub 4 sekcyjna. Każda z grup może się dodatkowo rozkładać na kilka części. Im stół ma więcej sekcji dodatkowo ma mnóstwo części, tymże jest mocno mobilny i funkcjonalny. Regulowany zagłówek umożliwia badanie pacjenta i realizowanie zabiegów także w pozycji półleżącej, jak i leżącej. Barwy – leżanka do rehabilitacji są tu bardzo oryginalne. Możemy dobrać ze codziennych odcieni lub zakupić droższe obicie. Kozetki rehabilitacyjne https://med-store.pl/pokaz-produkt/stacjonarna-2-sekcyjna-kozetka-rehabilitacyjna-sumer-kr/2507 mają też możliwość malowania proszkowego nóg na wskazany przez nas odcień, który będzie nam odpowiadał do gabinetu. Jest to wprawdzie dodatkowa opcja za którą musimy zapłacić. Na rynku rzeczywiście możemy napotkać kozetki rehabilitacyjne używane. Jest to właściwa propozycja dla kobiet które otwierają gabinet i nie mają kapitałów na zakup nowej. Ceny na 100% będą niższe, a część gabinetów po prostu nie może funkcjonować bez niej. Musimy mieć na uwadze, że z czasem lat jak każda rzecz ulega zużyciu i jeżeli zdecydujemy się na zakup używanej leżanki musimy ją dokładnie sprawdzić, a najlepiej poprosić o Fv nabycia. Leżanka do rehabilitacji zakup jej innowacyjnej to korzyści takie jak całkowita jej wytrzymałość techniczna pod każdym względem, bez ryzyka niekontrolowanego poluzowania się części leżanki, co potrafiłoby skutkować uszkodzeniem ciała.

Leżanki rehabilitacyjne powinniśmy znajdować wedle naszych potrzeb. Powinny być one przystosowane do potrzeb placówki, gabinetu, pracy rehabilitanta, ale także potrzeb i oczekiwań pacjentów. Leżanka do rehabilitacji należy uprzedzić wyłonieniem kryteriów, jakimi są duże obciążenie, regulacja wysokości, szerokość blatu oraz wykorzystanie. Te wszystkie funkcje pozwalają nam komfortową pracę z chorym, a samemu choremu na odczuwanie mniejszego dyskomfortu podczas badania. Kozetki rehabilitacyjne jest ich rzeczywiście duży wybór na rynku i każdy znajdzie dla siebie odpowiednią. Ja proponuję zakup ich w sklepach komputerowych, bo jest ich tam najwięcej zarówno pod względem funkcjonalności jak również wyboru odcieni.