Wałek dr lyapko jest to aplikator, jaki cieszy się coraz szerszą sławą. Jego nazwa wzięła się od popularnego Dr Nikolay Lyapko, jaki nie tylko jest wspaniałym rehabilitantem, ale osobą bardzo cenioną w świecie refleksologii. Wałek dr lyapko miał wspomóc fizjoterpaię, poprawić nasze nastawienie. Pierwszy aplikator został stworzony w 1988 roku. Wraz z postępem jego struktura oraz materiał zmieniał się, aż do tych które obecnie możemy kupić w sklepach medycznych. Wałek dr lyapko możemy obecnie dostać w 5 generacji, nie ma zamienników. Jest to niepowtarzalny projekt. Wałek dr lyapko jak wygląd.? Wałek dr lyapko, który zbudowany jest z gumy, pokryty dedykowanymi igłami. Wypustki są zrobione z takich metali jak: miedź, żelazo, cynk, nikiel czy srebro.

Wałek dr lyapko może posiadać różne rozmiary. Zwykle możemy poznać: Wałek dr lyapko do twarzy 3,5 mm. Jest to akcesorium poręczne, z którym każdy bez problemu sobie poradzi. Ujędrnia, napina skóra, polepsza stymulacje kolagenu. Wałek dr lyapko uniwersalny 3,5 mm Wałek dr lyapko duży 5,0 mm ten rodzaj stosujemy na wyższe grupy ciała jak uda. Umożliwia zachować zdrowy wygląda skóry. Umożliwia w walce z cellulitem. Wałek dr lyapko zalety jego stosowania:

  • redukuje cellulitem
  • ulepsza przemianę materii
  • ujędrnia i napina skórę
  • polepsza trawienia – aplikatory zmieniają pracę jelit, wątroby bądź też żołądka.
  • działa przeciwbólowo, zwłaszcza w wypadku rwy kulszowej
  • ulepsza ogólny stan zdrowia, ponieważ w długofalowej perspektywie możemy odejść od tabletek przeciwbólowych.
  • umożliwia nam się odprężyć
  • zmniejsza napięcie mięśniowe
  • zmniejsza opuchlizny oraz stany zapalne,
  • poprawia stan cery oraz odmładza ją.

Wałek dr lyapko jak wpływa na nas? Ważne miejsce ma tutaj wielkość wałka do obszaru korzystania oraz ilości igieł. Wałek dr lyapko https://med-store.pl/aplikatory-wieloiglowe-lyapko/30 wywołuje reakcję miejscowo-odcinkową oraz ogólną. W miejscu, w którym będziesz robić masaż, szybko zauważysz pierwsze efekty. Ujędrniona, lepsza i młodziej wyglądająca skóra bez rozstępów i cellulitu. Wałek dr lyapko winien być używany dokładnie co najmniej 10 minut na każdej masowanej części ciała. Określony czas jego użytkowania jest zależny od preferencji i doświadczenia bólowego osoby masowanej. Jeżeli wałek dr lyapko ma być używany do barków powinno się poprosić druga osobą do przeprowadzeni masażu. Sami nie będziemy w stanie tego zrobić. Wałek dr lyapko bez problemu możemy wykorzystywać sami w mieszkaniu. Jednak zanim to uczynimy powinniśmy zapoznać się z przeciwwskazaniami. W okresie pierwszego użycia dostrzeżemy jak wałek dr lyapko rzutuje na niektóre przez nas część ciała. Na początku masaż nie powinien trwać dłużej niż 5-8 minut, byśmy się do niego nie zniechęcili. Musimy także sprawdzić, czy nie mamy po jego stosowaniu nie występuje się u nas reakcja alergiczna. Wałek dr lyapko to znakomita również bardzo przydatna metoda do naprawy elastyczności naszej cery. Użytkowanie go regularnie faktycznie może przynieść niesamowite oraz szybkie wyniki.