Lyapko wałek do twarzy bez niklu powszechnie użytkowany jest na różne grupy ciała. Korzystnie jest masować miejsca takie jak, plecy, barki, twarz i ręce itp. Wałek lyapko bez niklu jest stworzony z małych igieł, jakie w tym przypadku nie zawierają niklu. Jest to bardzo istotne w przypadku osób z alergią, które są na niego uczulone. Dzięki przesuwaniu wałka wytwarza się na jego końcach prąd galwaniczny, który dostarczany jest na skórę. Jego podstawowym znaczeniem jest stymulowanie skóry do wprowadzenia błyskawicznych sposobów naprawczych. Lyapko wałek do twarzy bez niklu idealnie sprawdza się właśnie do masażu mniejszych obszarów takich jak buzia. Normalizuje on natężenie i redukuje niewielkie zmarszczki, a co najistotniejsze pobudza syntezę kolagenu. Na twarzy powinno się stosować igły od 0,2mm do maksymalnie 0,5 mm. Większe igły określone są do pozostałych partii ciała takich jak plecy, barki. Tu możemy skorzystać – wałek lyapko bez niklu o igłach nawet 2 do 5 mm. Wszystko jest zależne od nas samych. Ważne jest też rozstawienie igieł w wałku. Lyapko wałek do twarzy bez niklu perwersyjnie poprawia swoje nastawienie. Napięcie skóry jest o wiele niższe. Po zabiegu należy bardzo wyraźnie nawilżać skórę i zazwyczaj zdezynfekować nasz wałek lyapko bez niklu. Bardzo idealnie sprawdza się również u osób borykających się z wypadaniem włosów. Już po kilku zabiegach widać stymulacje cebulek włosów. Po jakiś 2 miesiącach możemy dostrzec pojawienie się nowych „baby hair”.
Lyapko wałek do twarzy bez niklu https://med-store.pl/pokaz-produkt/aplikator-wieloiglowy-lyapko-walek-uniwersalny-z-iglami-35-mm-bezniklowy/3019 jak go stosować? Często robienie masażu, jest zależne od liczby igieł. Im drobniejsze tym możemy zabieg powtarzać nawet co 2 dni. Jeśli mamy do czynienia z wypustkami od 1,5mm to zabieg nie powinien być przeprowadzany częściej niż co 3-4 tygodnie. Wałek lyapko bez niklu przeciwwskazania. Jak każde narzędzie ma swoje plusy, jednak ma też minusy. U wybranych pań nie powinno się go używać. Należą do nich:

  • osoby u których toczy się infekcja
  • mają niezagojone rany,
  • ostre stany chirurgiczne,
  • nowotwory,
  • I kwartał ciąży.

Lyapko wałek do twarzy bez niklu po każdym zabiegu winien być dezynfekowany. Należy jednak stosować takiego specyfiku, który nie zawiera alkoholu. Wiąże się to z tym|ostatnim|obecnym|aktualnym|owym|tymże|bieżącym, że guma na której przymocowane są igły może po określonym czasie ulec uszkodzeniu. Jeżeli wałek lyapko bez niklu jest użytkowany przez nas w domu, wystarczy umycie go mydłem i położenie go do firmowego opakowania. Wałek lyapko bez niklu idealnie sprawdza się przy likwidowaniu pomarańczowej skórki. Jego regularne użytkowanie u kobiet po 3 miesiącach przynosi zadowalające wyniki.

Sprzęt ma też specjalne zastosowanie w zabiegach wyszczuplających i modelujących sylwetkę. Lyapko wałek do twarzy bez niklu cieszy się wyjątkowo ogromnym zainteresowaniem. Asortyment w hipermarketach jest rzeczywiście bardzo duży, zatem powinniśmy dobrać jego zastosowanie do własnych potrzeb.