Wałek lyapko bez niklu jest stosowany na mnóstwo sposobów i oddziałuje na dużo dziedzin twojego organizmu. Wałek lyapko spełnia rolę pobudzającą (czas użycia lyapko wałek do twarzy bez niklu to gdzieś 7 min) i odprężającą (czas użycia wałek lyapko to około 15 min) Jednak można je też stosować zgodnie z indywidualnymi preferencjami, by otrzymać pożądane efekty. Lyapko wałki używane są w gabinetach fizjoterapeutycznych na początku zabiegu, aby przygotować ciało chorego, lub aby rozluźnić mięśnie po zabiegu czyli na zakończenie. Lyapko wałek do twarzy bez niklu są powszechnie używane do masaży dynamicznych. Wałek lyapko pojawia się w kilku rozmiarach, więc umiemy go stosować na dowolne miejsce na ciele. Do zabiegu twarzy doskonale sprawdzi się tutaj lyapko wałek do twarzy bez niklu, na duże części ciała jak pośladki czy ramiona potrafimy zastosować duży wałek lyapko bez niklu. Różnią się one nie tylko wielkością, ale również rozstawem igieł. Jest to dość ważne w doborze odpowiedniego aplikatora dla chorego. Lyapko wałki są niezwykle łatwe w użyciu i po sesji rehabilitacyjnej możemy z nich korzystać samemu.
Wałek do masażu lyapko jakie są korzyści jego używania:

  • rozluźnienie wielkich napięć mięśniowych;
  • zmniejszenie lub całkowite zlikwidowanie bólu głowy, karku;
  • przyspieszenie regeneracji tkanek,
  • ujędrnienie i uelastycznienie skóry

Lyapko wałek do twarzy bez niklu przeciwwskazania:

  • ciąża
  • zmiany dermatologiczne
  • podejrzenie nowotworu
  • w momencie menstruacji

Wałek lyapko jakie mamy rozmiary i do jakich części ciała warto jest go stosować: Mały lyapko wałek do twarzy bez niklu – idealnie nadaje się do twarzy, ale też do miejsc trudno dostępnych jak np staw skokowy. Bardzo doskonale sprawdza się też na mniejszych pacjentach.

Wałek do masażu lyapko średni. Tego rodzaju wałki posiadają największe zagęszczenie igieł, dlatego ból w momencie masażu może być bardziej odczuwalny. Nadaje się perfekcyjnie do masaży twardszych powierzchni jak łydki czy ramiona. Wałek lyapko duży. Umiejscowienie igieł jest jest mniejszy aniżeli w średnim. Nadaje się na większe części ciała jak brzuch czy pośladki. Jego działanie jest równie duże jak innych. Ból przeżywany w okresie terapii jest jednak lżejszy aniżeli w wypadku średniego – wałek lyapko bez niklu.
Lyapko wałki które są odczucia podczas masażu?
Na samym początku ogromniejsza grupa kobiet odczuwa kłucie, a panie o mniejszym zakresie bólu dość nieprzyjemny ból, szczególnie w miejscach większych zmian patologicznych. Z czasem czucie bólu robi się mniejsze, gdyż przyzwyczajamy się do zabiegu. Jest to moment, kiedy pierwsze, powierzchowne napięcia już ustąpiły i dochodzi do zwolnienia napięć umiejscowionych nieco głębiej. Całkowita terapia trwa około 2 tygodni i musi być przeprowadzana systematycznie. Bardzo dobrze wpływa na poziom skóry i nastawienie. Po tym etapie winno zrobić się pauzę około tygodnia, aby później powrócić do masażu – lyapko wałek do twarzy bez niklu. Masaż jest bardzo pomocny i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fizjoterapeutów.