Elektrostymulator COMPEX to zabieg fizjoterapeutyczny, jaki polega na pobudzaniu określonych nerwów lub mięśni, które przez pojawiający się impuls elektryczny powoduje skurcz. Elektrostymulatory COMPEX to zupełnie innowacyjna oraz bezpieczna forma walki z bólem. Elektrostymulator mięśni COMPEX używana są w naszym kraju od niedawana, natomiast dzięki temu, że urządzenia są łatwo dostępne, każdy z nas może je nabywać także wykorzystywać sam w domu. COMPEX może być stosowany w mieszkaniu i jest w 100% bezpieczny.
Elektrostymulator COMPEX możemy podzielić je na 2 typy:

 • TENS – używana do zwalczania dolegliwości bólowych. Świetnie sprawdza się przy bólach reumatycznych, a także przy urazach.
 • EMS – przekazuje impuls do nerwów motorycznych doskonale sprawdza się przy kontuzjach i do pobudzenia mięśni u pań leżących. Hamuje też pojawienie się zakrzepicy po wszelkich operacjach chirurgicznych.

COMPEX jest dobrym zabiegiem na poprawienie u siebie

 • ukrwienia
 • działania mięśni po operacjach
 • niwelowania ból
 • przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej
 • rozwijania masy mięśniowej

Stymulacja TENS jest rekomendowana w przypadkach redukowania czucia bólu:

 • po operacjach/zabiegach
 • przy rehabilitacji
 • fantomowego
 • przy kontuzji

Celem terapii EMS jest: wsparcie i zwiększenie konkretnego mięśnia lub partii mięśni. Elektrostymulator mięśni COMPEX jak pracują? Elektrostymulator COMPEX głównie stosuje się tutaj COMPEX TENS, który ogranicza ból ale miejmy na uwadze, iż go nie likwiduje. Elektrostymulator mięśni COMPEX wywołują skurcze mięśniowe wymuszane impulsami elektrycznymi. Skurcze mogą przybierać rodzaj masażu rozluźniającego mięśnie oraz poprawiającego samopoczucie. COMPEX mini sprawdza się również perfekcyjnie przy spalaniu tkanki tłuszczowej. Impulsy które są wytwarzane przez COMPEX powodują skurcz konkretnych mięśni. Aby wykonać skurcz nasz układ musi pobrać energie i dzięki temu spala on nadmiar tłuszczu. Elektrostymulatory COMPEX nigdy nie zastąpią nam ćwiczeń i mogą wyrzeźbić tylko małą grupę mięśni. One samo jako urządzenia są po prostu stosunkowo niewielkie. Nowatorskie oraz bezproblemowe w eksploatacji stymulatory są świetnym rozwiązaniem dla szukających przyrządu do terapii elektrostymulacją EMS w mieszkaniu oraz w jednostkach medycznych.

Modelowanie figury użycie – elektrostymulator mięśni compex staje się coraz bardziej popularne, a dzięki innowacyjnej aparaturze także niezwykle efektywne. Obszary najczęściej poddawane zabiegowi wśród dziewczyn to brzuch, uda oraz pośladki. Elektrostymulator COMPEX leczenie nietrzymanie moczu. Ten styl za usługą COMPEX staje się szczególnie modny w rehabilitacji uroginekologicznej. Leczenie ma za zadnie ćwiczenie niełatwo mięśni Kegla u kobiet. Elektrostymulatory COMPEX wykorzystywane są zwykle u osób po ciężkich porodach lub operacjach. Naturalna stymulacja tej partii mięśni niestety jest niezwykle kłopotliwa i tu z odsieczą przychodzą nam elektrostymulator mięśni COMPEX, które pobudzają je do pracy hamując nieprzyjemnym skutkom ich osłabionej siły mięśniowej.