Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo staje się coraz bardziej atrakcyjna. Akupresura pochodzi z Chin i polega na nacisku określonych punktów na ciele. Mata do akupresury eco jest bardzo bezpieczna w użytkowaniu, a używana jest zwykle do leczenia bóli przewlekłych np kręgosłupa. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo jest od wielu lat stosowana do walki z bóle. Została wymyślona przed lekarzy. Pierwsze informacje o akupresurze potrafimy już spotkać 7 tys lat temu. Mata do akupresury eco składa się zasadniczo z maty i również możemy do zestawu nabyć poduszkę, która dodatkowo pokryta jest wypustkami.
Czym kierować się przy wyborze maty? Są 3 główne elementy, jakie potrafią mieć wpływ na nasz wybór. Ważny spośród nich to jaki rozstaw kolców posiada mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo, jej długość i materiał spośród którego została stworzona. Mata do akupresury eco jak sama nazwa wskazuje została wykonana z surowców ekologicznych zasadniczo z lnu i włókna kokosowego. Kolce są pokryte antybakteryjnym materiał, dzięki czemu mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo może być użytkowana przez parę osób. Jeśli chodzi o rozstaw kolców im jest ich więcej to mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo będzie lepsza w leczeniu. Standardowo posiadają one około 4 tys kolców ale są i takie, jakie posiadają ich aż 8 tys. Jednak przed jej kupnem powinniśmy wsiąść po uwagę dyskomfort jaki często taka mata do akupresury eco https://med-store.pl/pokaz-produkt/mata-do-akupresury-4fizjo-lniana-z-luskami-gryki-i-kokosem-czarno-zlota/3136 możne u nas wywołać. Jeśli nigdy nie mieliśmy do czynienia z matami to powinniśmy je najpierw przetestować i odnaleźć taką jaka nam najlepiej odpowiada. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo może posiadać też różny wymiar. Jeśli chcesz ją używać w domu i nacisk ma być na wiele punktów akupunkturowych to zalecam dużą matę. Jeśli mata do akupresury eco ma być przez ciebie zabierana do roboty lub na siłownię i planujesz nią niwelować dyskomfort w małej części to możesz swobodnie kupić niewielką matę. Dodatkowe wyposażenie do maty to np poduszka lub torba, dzięki której szybko spakujemy nasz sprzęt. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo będzie skuteczna przy:

  • dyskomforcie pleców (np. rwa kulszowa),
  • zmianach zwyrodnieniach,
  • stanach zapalnych narządu ruchu,
  • bólach stawów,
  • migrenach, porannych sztywnościach karku,
  • dyskomforcie nóg,
  • stanach ogólnego przemęczenia oraz osłabienia naszego ciała,
  • stanach depresyjnych i stresowych.

Jak każdy sprzęt ma też przeciwwskazania jakie są skierowane do pań w ciąży, jak też osób, jakie mają otwarte rany. Mata do akupresury eco nie tylko pomoże złagodzić ból oraz obniżyć napięcie mięśniowe, ale po takiej terapii Twoje ciało jest, odprężone i wypoczęte . Standardowo winniśmy jej użytkować około 20 minut dziennie. Miejmy na uwadze jednak, że mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo musi być wykorzystywana często. Osoby początkujące na samym początku mogą czuć dyskomfort, ale łatwo do niego się przyzwyczajają, a po paru terapiach będzie on już o wiele mniejszy.