Elektryczny stół rehabilitacyjny jak dobrać właściwi model? Każdy spośród nas wie, że stół rehabilitacyjny jest obowiązkowym akcesorium każdej kliniki. Im klinika ma większe standardy tym stół elektryczny do rehabilitacji jest niezwykle wygodny i posiada mnóstwo funkcji, które poprawiają komfort. Elektryczny stół rehabilitacyjny jest ich bardzo wiele. Każdy spośród nich nie tylko rożni się ceną, jednak także posiada mnóstwo funkcji, jakie w jednym będą szczególnie potrzebne innym natomiast niepotrzebne. Stół elektryczny do rehabilitacji https://med-store.pl/pokaz-produkt/elektryczny-2-sekcyjny-stol-rehabilitacyjny-z-rama-krzyzakowa-sterowany-za-pomoca-pilota-recznego-sumer-srk-re/1983 powinien prezentować się świetną jakością i swobodą obsługi przy jednoczesnych, niewysokich kosztach eksploatacji. Elektryczny stół rehabilitacyjny musimy spotkać nie tylko w klinikach, ale także w gabinetach masażu czy przychodniach. Każdy stół rehabilitacyjny winien być zrobiony ze starannością przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod i innowacyjnych rozwiązań a|i wszystko to dla jeszcze wyższego komfortu, skutecznego leczenia chorych z różnorodnego typu schorzeniami i urazami. Fizjoterapeuta, który posiada zamiar zakupić stół elektryczny do rehabilitacji powinien określić jakie zabiegi na nim będą wykonywane. Ponieważ im więcej funkcji posiada tym elektryczny stół rehabilitacyjny będzie kosztowniejszy.
Stół elektryczny do rehabilitacji czy odróżnia się od podstawowego?
Jedynym spośród bardziej znaczących elementów jest regulacja wysokości. Elektryczny stół rehabilitacyjny jak sama nazwa| wskazuje posiada ją regulowaną na 2 sposoby, albo za pomocą pilota nożnego co jest niezwykle komfortowe czy za pomocą pilota elektrycznego – opcja najkosztowniejsza. Regulacja wysokości to komfort nie tylko dla rehabilitanta, ale także dla pacjenta.

Możliwość regulacji odpowiednich grup w czasie masażu daje możliwość bardziej efektywny masaż i szybszy powrót pacjenta do zdrowia. Stół elektryczny do rehabilitacji może być zróżnicowany na sekcje, aby praca fizjoterapeuty była szczególnie skuteczna. Stół rehabilitacyjny zwykle jest jedno sekcyjny, bardziej rozwinięte stoły mogą być nawet 4 sekcyjne czyli składające się, aż z 6 części. Elektryczny stół rehabilitacyjny przeważnie ma o wiele lepszy materiał tapicerki. Zazwyczaj są to stoły rehabilitacyjne kosztowniejsze i tapicerka jest premium. Co świadczy, że jest szczególnie trwała, antybakteryjna, a dobór kolorów będzie bogaty w porównaniu do barw zwykłych. Stół elektryczny do rehabilitacji odznacza się również solidna konstrukcja z powłoką antybakteryjną. Może być ona także pokolorowana na barwę przez nas wyselekcjonowany. Stół rehabilitacyjny może mieć dodatkowe wyposażenie jak podłokietniki czy chwyt na ręczniki papierowe, jakie regularnie są konieczne w czasie zabiegu. Elektryczny stół rehabilitacyjny jest na 100% kosztowniejszy od normalnego, jednak komfort pracy jest dużo większy. Więc wybierając stół elektryczny do rehabilitacji musimy zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale| na jakość wykonania. Pomocne będą również opinie osób korzystających ze stołu jaki mamy w planie kupić. Stół rehabilitacyjny jest wskazany w pracy masażysty i jest to sprzęt, który musi być| również prosty i luksusowy w użytkowaniu.