Bańki 12 sztuk, jakie aktualnie możemy nabyć w sklepach są odmianą dawno używanych baniek szklanych, jakie nasze babcie ogrzewały i stawiały nam na ciele w czasie infekcji. Bańki 12 sztuk są zazwyczaj wykonane ze szkła z pompką są wyjątkowo proste w wykorzystaniu. Bańki 12 sztuk najlepiej jest pozyskiwać rzeczywiście w zestawach. Dzięki czemu od razu mamy bańki 12 sztuk różnych kształtów. Inne bańki próżniowe używane są do nóg i większych powierzchni, a inne do twarzy- tu używamy mniejsze dostępne na rynku. Masaż winien być wykonywany systematycznie wtedy zauważymy najciekawsze rezultaty, jakie pojawią się już blisko 2 tygodni po zaczęciu ich stosowania. Bańki 12 sztuk muszą być umieszczane na zlecenie specjalisty, nie możemy terapii wykonywać samemu. Jednak mnóstwo kobiet jeszcze w domach wybiera tę technikę leczenia przeziębienia. Bańki 12 sztuk na co nam pomogą:

  • bańki próżniowe doskonale sprawdzając się przy chorobie górnych dróg oddechowych, a szczególnie anginy, stanami infekcyjnymi krtani
  • bańki 12 sztuk szczególnie doskonale radzą sobie z chorobami oskrzeli
  • bańki 12 sztuk uśmiercają ból w działaniu zapalenia nerwów kiedy np ból korzonków,ostre i długie zapalenie stawów
  • bańki próżniowe działają na migreny, bolesne bóle menstruacyjne lub ich brak

Kiedy możemy zauważyć bańki 12sztuk mogą pomóc nam na wiele infekcji. Jednak jak każdy produkt nie może być używany przez osoby z problemami z układem krwionośnym, zbyt wysokim ciśnieniem także kobiety jakie mają stan podgorączkowy. Bańki próżniowe jak winno się je stawić? Aby bańki 12 sztuk były postawione dobrze, powinniśmy na początku ułożyć chorego na brzuchu w ciepłym pomieszczeniu. Miejmy na uwadze, by w pokoju nie było przeciągu ponieważ możemy jeszcze bardziej się rozchorować. Bańki 12 sztuk, aby postawić na plecach należy swoją cerę odpowiednia nakremować. Możemy to uczynić za pomocą kremów dostępnych na rynku, które zakupimy w dowolnym markecie. U dorosłego bańki 12 sztuk powinniśmy postawić mniej więcej 30, u dzieci ich liczba będzie oczywiście mniejsza. Cały masaż trwa około 15 minut, a po nim powinniśmy klienta okryć grubą narzutą. Bańki próżniowe, potrafią być też prowadzone po plecach klient, jednak wtedy będzie to masaż, jaki będzie miał bardzo skuteczny wpływ na nasze samopoczucie.
Bańki próżniowe w których miejscach nie można ich ustawić?

  • bańki próżniowe nie powinniśmy postawić w miejscu, gdzie cera jest zniszczona lub posiada obrzęk.
  • bańki 12 sztuk nie powinno się stawiać na ważnych tętnicach i kręgosłupie.

Bańki próżniowe z pomkną są wbrew opinia bardzo łatwe i natychmiastowe w obsłudze. Ułożymy bańki 12 sztuk na skórze, a wówczas za pomocą pompki wysysamy z nich powietrze.

Zassana skóra nie powinna nas boleć. Jeżeli zabieg będzie za mocno przeprowadzony to po kilku godzinach po nim na skórze pojawią się siniaki. Masaż jest jak niezwykle bezpieczny i prawdopodobnie można go polecić każdemu jako zdrowy antybiotyk. Najlepiej jeśli bańki próżniowe i zabieg nimi wykonywany w renomowanym gabinecie pod okiem lekarza. Kluczowe jest, by taka osoba miała duże doświadczenie, a bańki 12 sztuk były wcześniej zdezynfekowane po innym użytkowniku. Miejmy na uwadze iż zachowanie norm bezpieczeństwa jest dla naszego zdrowia niezmiernie ważne.