Bańka silikonowa antycellulitowa są coraz bardziej popularne. Co prawda istniały już użytkowane w naprawdę dawnych czasach. Bańki chińskie antycellulitowe wywodzą z medycyny Chińskiej. Bańki chińskie do masażu mogą być zbudowane z rożnego materiału możemy poznać:

  • bańka silikonowa antycellulitowa silikonowa
  • bańki chińskie antycellulitowe do masażu gumowe
  • bańki chińskie antycellulitowe szklane.

W zależności od ich rodzaju używa się je na różne rodzaje:

  • Bańka silikonowa antycellulitowa akupunkturowa – używane są często poprzez fizjoterapeutów i stosowane w odpowiednich punktach na skórze określonych właśnie poprzez systemy akupunkturowe,
  • bańki chińskie do masażu próżniowe – ich istota działania opiera się na wyssaniu powietrza oraz zrobienia podciśnienia. Są one stawiane na zimno,
  • bańki chińskie antycellulitowe ogniowe, które spalają powietrze dzięki podpaleniu brzegów naczynia,
  • bańka silikonowa antycellulitowa cięte tu poprzez nacięcia na skórze krew jest zasysana do środka.

Bańki chińskie do masażu możemy dostać właściwie w którykolwiek sklepie kosmetycznym. Są one do nabycia w rozmaitych formatach oraz barwach. Najbardziej popularne są u nas bańki chińskie antycellulitowe gumowe. Są one głównie stosowane w gabinetach w czasie masażu. Wiele z nas również wykorzystuje je w domu w momencie codziennej pielęgnacji. Bańka silikonowa antycellulitowa duże wykorzystywane są na części ciała takie jak plecy lub uda. Bańki chińskie do masażu mniejsze stosowane są do masażu przedramienia a malutkie do masażu buzi. W zamierzchłych czasach zazwyczaj używano bańki ogniowe i były one stosowane do leczenia przeziębienia lub zapalenia oskrzeli. Obecnie najczęściej korzysta się bańki chińskie antycellulitowe jako zabieg wygodny do usuwania cellulitu czy spalania tłuszczu. Jak stosować bańki chińskie do masażu https://med-store.pl/banki-chinskie/banki-chinskie-silikonowe/9/7 w domu. Skóra powinna być umyta. Masaż bańkami polega na wytworzeniu próżni z powietrza do wnętrza bańki, ale żeby idealnie był wykonywany nasza cera musimy być dokładnie naoliwiona. Do tego zabiegu najbardziej wykorzystywane są kremy naturalne jak pomarańczowy czy kokosowy. Jeśli bańki chińskie do masażu pozostaną zassane za mocno może zrobić się krwiak. Żeby zapobiec takiej okoliczności zawsze możemy trochę odessać bańki chińskie antycellulitowe. Zabieg nie powinien sprawiać nam bólu, zatem doskonale jak na parę podstawowych serii pójdziemy do specjalisty, który pokaże nam jak masować nasze ciało.

Musimy również zwrócić uwagę na to by zabieg był wykonywany w stronę serca przenigdy nie odwrotnie co jest szczególnie istotne. Również ruchy powinny być okrężne i rzetelne. Powinien on trwać od 20 do 30 minut i być realizowany dokładnie co 2-3 dni. Dobrze jest także po takim zabiegu zastosować kremy antycellulitowe napinające, jakie mają za zadnie zlikwidować tkankę tłuszczowa. Bańka silikonowa antycellulitowa nie mogą być stosowane przez osoby z problemami sercowymi, jak także poprzez osoby ze skórą naczyniową. Po takim zabiegu mogą pojawić się pęknięte naczynka, jakie będziemy musieli niwelować tylko laserem. Zatem warto jest przed masażem zasięgnąć opinii fachowca. Jeśli już zdecydujemy się na ich nabycie, miejmy na uwadze żeby dobrać odpowiednie dla nas. Możemy także poczytać opinie i wybrać takie, jakie cieszą się najlepszymi. Bańki chińskie do masażu są naprawdę wyjątkową wersją na naprawę naszej sylwetki, a zabieg jeżeli jest realizowany poprawnie należy do ciekawych.