Bańki chińskie masaż twarzy jest niezwykle powszechny w naszym kraju. Możemy także spotkać się z nazwą „facial cupping” , ale żeby masaż przynosił efekty powinno się go dokonywać często i jeżeli nie posiadamy żadnych przeciwwskazań. Bańki chińskie do twarzy mają wymiar grzybka, a pierwsze informacje o nich umiemy odnaleźć już w starożytnym Egipcie. Bańki chińskie masaż twarzy jego alternatywą może być zwykły masaż Kobido. Bańki chińskie na twarz w momencie masażu wykorzystuje się jednak dodatkowe akcesoria – nie mają one zaworu, a podciśnienie wykorzystuje się dzięki stworzeniu efektu wyssania poprzez wciśnięcie bańki. Zbudowane są one ze specjalnej gumy. Masaż rozluźnia mięśnie, a zmarszczki stają się mniej widoczne. Bańki chińskie do twarzy umożliwią nam się zrelaksować, a dzięki temu, że napięcie na twarzy w momencie masażu maleje. Nasza twarz robi się promienna. Bańki chińskie na twarz jak stosować? Na samym początku musimy dobrze zmyć makijaż. Możemy do tego użyć mleczko do demakijażu lub inne dostępne na rynku kosmetyki. Musimy też zastosować piankę lub tonik, aby nasza skóra miała świetne PH. Skórę powinno się dobrze nakremować, aby bańki mogły się po niej przesuwać płynnie. Do tego masażu możemy stosować równe skoncentrowane olejki, które w momencie masażu wchłonie nasza skóra. Bańki chińskie do twarzy na samym początku używa się je w taki sposób żeby pobudzić prace głównych naczyń limfatycznych. W następnych krokach bańki chińskie na twarz używa się od środka do zewnątrz tak żeby zlikwidować nadmiar limfy. Czoło i skronie masujemy kolistymi ruchami. Po masażu skóra jest trochę zarumieniona. Dzieje się tak, ponieważ silnie pobudzamy krążenie krwi w tych partiach. Jeżeli w czasie zabiegu czujesz ból powiedz, aby lekarz podniósł troszkę bańki tak, żeby dostało się do niej powietrze.

Nie winnaś już później odczuwać dyskomfortu. Bańki chińskie masaż twarzy zazwyczaj trwa od 30 do 60 minut – w zależności od masowanego obszaru, cery klienta także takich postępowań dodatkowych, jak masaż relaksacyjny po zabiegu.
Bańki chińskie na twarz https://med-store.pl/pokaz-produkt/banka-gumowo-szklana-do-masazu-prozniowego-twarzy-15-cm-1-szt/2944 jakich efektów możemy się spodziewać po ich używaniu:

  • spłycenie zmarszczek
  • Wpłynie na poprawę elastyczności i jędrności skóry,
  • Poprawi koloryt,
  • Pobudzi fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny,
  • Poprawi ukrwienie tkanek

Efekty widoczne są już po około 1,5 miesiącu używania. Bańki chińskie masaż twarzy możemy zrobić około 2-3 razy w tygodniu. Częstotliwość winna być odpowiednia do osobistej wrażliwości cery. Raz w tygodniu, po przeprowadzonym zabiegu, można włożyć maskę, która jeszcze podtrzyma efektów masażu. Bańki chińskie do twarzy kto nie powinien ich stosować.?

  • cera naczyniową
  • żylaki i dolegliwości układu krążenia,
  • różnego rodzaju nowotwory,
  • schorzenia zakaźne,
  • w czasie menstruacji

Skoro już zdecydujemy się na bańki chińskie na twarz musimy założyć, że ich stosowanie daje efekty, ale musimy na nie poczekać. Warto jest regularnie przeprowadzić zabieg relaksujący po masażu, byśmy mogli poczuć się w całkowicie odprężeni.