Czym są bańki chińskie gumowe? Są to okrągłe bezogniowe bańki. Zbudowane są z gumy i dzięki swojej budowie potrafią one zasysać powietrze pod ciśnieniem. Bańki chińskie lecznicze można rozbić na szklane, sylikonowe czy gumowe. Zwykle są sprzedawane w zestawach. Możemy sklasyfikować bańki chińskie gumowe duże, które wykorzystywane są na duże części ciała, jak i małe, które używa się do masażu twarzy. W starożytnych czasach bańki chińskie lecznicze https://med-store.pl/pokaz-produkt/banki-chinskie-gumowe-jian-shen-guan-niebieskie-4-szt/2230 były zwykle szklane, gdzie pomagały one w leczeniu rożnego rodzaju choroby. Teraz również używa się szklane bańki chińskie lecznicze, jednak coraz mniej. Gumowe bańki chińskie są głównie do masażu i walki z pomarańczową skórką.
Bańki chińskie i lecznicze wykorzystuje się głównie na takie schorzenia jak: przewlekły kaszel zapalenie stawów infekcje górnych drug oddechowych zapalenie oskrzeli Gumowe bańki chińskie jak je użytkować? Na zasadnie podciśnienia skóra jest zassana do wnętrza bańki. Należny uważać, aby gumowe bańki chińskie nie sprawiały nam bólu, gdyż pojawia się nam na ciele siniaki po zabiegu. Im ogromniejsze wytworzone ciśnienie tym doskonalszy rezultat, jednak nie możemy odczuwać dyskomfortu w trakcie zabiegu. Bańki chińskie gumowe przesuwamy po ciele, jednak przed zabiegiem pamiętajmy żeby użyć odpowiedniego kremu. Powierzchnia musi być świetnie nawilżona.

Podciśnienie powoduje podrażnienie zakończenia nerwów, a dzięki temuż idealniejszy przepływ krwi w masowanych miejscach. Przed zabiegiem możemy zanurzyć gumowe bańki chińskie w letniej wodzie, dzięki czemu będą bardziej miękkie. Pamiętajmy, aby zachować szczególną ostrożność przy zabiegu środkowych stron ud, gdyż są to miejsca szczególnie delikatne i| umieją pojawić się na nich niechciane wybroczyny. Czas zabiegu to około 20 minut, jednak na starcie jeśli jest to pierwszy raz, zabieg możemy ograniczyć. Bańki chińskie lecznicze, aby odczepić od skóry, należy delikatnie podważyć palcem. Masaż powinniśmy przeprowadzać regularnie co jakieś 2-3 dni, przez okres minimum miesiąca.
Bańki chińskie lecznicze są bardzo proste w użyciu. Wystarczy dobrze oczyścić skórą, nakremować i przystąpić do zabiegu. Możemy je stosować na dowolnej części ciała. Miejmy na uwadze jednak, aby gumowe bańki chińskie dobrać odpowiedniej wielkości. Bańki chińskie gumowe plusy. Skutki zabiegu potrafimy stwierdzić już po paru tygodniach. Bańki chińskie lecznicze pomogą nam w wymodelowaniu sylwetki, pozbyciu się cellulitu czy polepszenia krążenia krwi. Będą również świetnie sprawdzać się przy masażach kręgosłupa. Bańki chińskie gumowe możemy stosować w domu lub pójść na serię fachowych zabiegów do kliniki. Doświadczony masażysta na 100% wykona zabieg wedle określonych procedur, a my w masażu zrelaksujemy się i wypoczniemy. Osoby, które chorują na nadciśnienie lub są w starszym wieku powinny unikać zabiegów. Gumowe bańki chińskie są coraz bardziej rozpowszechnione, a efekty są naprawdę spektakularne.