Wałek igłowy uniwersalny to imponujące narzędzie o szerokim spektrum działania. Został zauważony i jest wykorzystywany przez rehabilitantów czy lekarzy. Wałek wieloigłowy lyapko przez sporo ludzi jest niedoceniony, bo jego igły nakłuwają skórę. Większość z nas po prostu się go boi. Wałek lyapko średni to aplikator wieloigłowy, który posiada na swojej powierzchni długie igły. Kolce mogą być zrobione z metalu lub plastikowego tworzywa. Wałek lyapko3,5mm posiada też funkcyjną rączkę, która umożliwia prowadzenie rolki z wypustkami po naszym ciele. Wałek igłowy uniwersalny może mieć różnie położone wypustki, które tylko prezentują się groźnie, nie są one w stanie skaleczyć naszej skóry. Dlatego jest on chwalony dla osób ze cerą naczyniową. Igły i wypustki sprawiają, że zwiększa się przepływ krwi oraz limfy oraz pomaga dopływ tlenu do mięśni, co przyspiesza naprawę i odbudowę tkanek. Wałek wieloigłowy lyapko jest promowany do obserwacji większych mięśni, aby lepiej pobudzić tkanki i wymasować mięśnie głębiej, niż jest to w stanie osiągnąć bez igieł roler. Wałek lyapko średni ma za zadnie rzutować na punkty akupunkturowe na naszym ciele. Wypustki na wałeczku są perfekcyjnie wyprofilowane, dzięki czemu nie trzeba martwić się o celowanie w istotne punkty. Do przeciążeń dochodzi zazwyczaj podczas ćwiczeń oraz wykonywanych treningów nieregularnie. Dlatego w tym wypadku doskonale sprawdzi się wałek wieloigłowy lyapko, który nie tylko rozluźni nasze mięśnie, ale również poprzez nakłuwanie naszej skóry zwiększy ukrwienie wybranych części ciała.

Wałek igłowy uniwersalny https://med-store.pl/pokaz-produkt/aplikator-wieloiglowy-lyapko-walek-do-twarzy-35-mm/2227 przykładamy do bolącego mięśnia i rozpoczynamy masaż od góry do dołu. Masujemy tak długo, aż przestaniemy odczuwać ból. Tego typu zabieg nie należy często do delikatnych, a czuty dyskomfort może sprawiać nam dosyć długi dyskomfort. Wałek wieloigłowy lyapko to dużo zalet z jego korzystania

  • redukuje cellulit
  • zmniejsza napięcie mięśniowe
  • redukuje stres
  • polepsza przepływ krwi
  • niweluje występowanie kontuzji.
  • automasaż wykonywany za pomocą rollera pomaga w rozbiciu zgrubień powstałych na tkance łącznej oraz wzmacnia produkcję kolagenu.

Wbrew pozorom taki wałek lyapko3,5mm używa się bardzo łatwo i każdy spośród nas może go nabyć w specjalistycznym sklepie. Cena jego nie jest wysoka, a rezultaty zabiegu zobaczymy już po 10 minutach stosowania. Wykorzystywanie takich wałków wymaga dobrej wprawy i doświadczenia odpowiedzi naszego organizmu. Musimy wybrać wałek lyapko średni z drobniejszą liczbą wypustek, dla pań, które nie stosowały go jeszcze, ale bardzo by chciały rozpocząć. Wielkość oraz ustawienie wypustek jest tu wyjątkowo ważne i każdy powinien dopasować optymalne dla siebie rozwiązanie. Głębokość penetracji również powinna być dostosowana do naszych możliwości. Wałek wieloigłowy lyapko jest użytkowany przez sportowców, a też przez ludzi rozpoczynające przygodę ze sportem.