Cellulit jest problemem wielu kobiet. U kobiet pojawia się właśnie najczęściej, ponieważ za jego powstanie są odpowiedzialne żeńskie hormony płciowe estrogeny. W walce z nim doskonale sprawdzają się bańki chińskie do masażu na cellulit. Bańki chińskie na cellulit są propozycją mało inwazyjną, ale powinno się wiedzieć które dobrać także jak je wykorzystywać. Na cellulit idealnie sprawdzają się bańki gumowe, bezogniowe. Ich historia sięga blisko 3000 tysięcy lat także pochodzą one z Chin. Bańki chińskie antycellulitowe są w oryginalnych kształtach. Małe mają średnice około 2 cm największe dochodzą do 10 cm. Zabieg nimi polega na utworzeniu ciśnienia. Bańka chińska antycellulitowe zasysają skórę, powodując silny masaż tkanki oraz szybsze krążenie. Skutkiem tego jest silniejsza przemiana materii i usuwanie tkanki tłuszczowej. Warto też zauważyć, że zabieg przywraca skórze jędrność oraz elastyczność. Bańki chińskie do masażu na cellulit powodują, że przemiana materii staje się błyskawiczna. Toksyn i niepotrzebnych produktów przemiany materii zostają wydalone z układu co zapobiega w sposób istotny powstawanie skórki pomarańczowej. Bańki chińskie do masażu na cellulit też redukują tkankę tłuszczową, modelują figurę, a co najistotniejsze regulują gospodarkę wodną ciała.
Bańki chińskie antycellulitowe jak rozpocząć masaż?
Na samym początku skóra powinna być doskonale oczyszczana i osuszona. Aby bańki chińskie do masażu na cellulit zdały egzamin skóra musi być również dobrze nawilżona za pomocą kremu. Świetnie sprawdzą się tutaj naturalne preparaty ja olejek jojoba. Później przyłożymy bańkę odpowiednich rozmiarów do wyselekcjonowanej części ciała oraz przechodzimy do zabiegu. Powietrze powinno się zassać tak żeby w bańce wytworzyła się próżnia. Ważne jest, by bańkę przesuwać, a nie prowadzić do góry. powinno się również pamiętać o możliwości wymiany ciśnienia zasysania mniej czy bardziej naciskając bańkę. Taki zabieg powinien trwać około 30 minut.

Absolutnie nie robić zabiegu bańką chińską na stojąco – wtedy siła grawitacji ciągnie limfę i krew w dół, więc zabieg nie przynosi pożądanych efektów.
Bańki chińskie do masażu na cellulit które dają rezultaty?
Bańki chińskie cellulit dają niezwykle skuteczne efekty, jeżeli masaż wykonywany jest regularnie. Już po kilku tygodniach charakterystyczne jest zmniejszenie się skórki pomarańczowej, a po około 6 miesiącach zupełny jego zanik. Bańki chińskie antycellulitowe na pewno pomogą nam zniwelować cellulit, ale miejmy na uwadze, że naturalna dieta, również przyczyni się do jego zniwelowania. Dlatego, że podczas trzymania diety redukowana jest tkanka tłuszczowa, jaka jest początkiem skórki pomarańczowej. Poza tym właściwa dieta, wartościowa w wskazane wartości kaloryczne, działa na wygląd i formę skóry. Stosowanie bańki chińskie do masażu na cellulit na pewno dobrze wpłynie na nasze zdrowie, zawsze miejmy na uwadze, że ruch fizyczny jest potrzebny, aby tkanka tłuszczowa wolno zanikała.