Coraz więcej dziewczyn nawet tych zgrabnych boryka się z kłopotem cellulitu. Jego zniwelowanie nie jest błyskawiczne. Na szczęście wiele gabinetów kosmetycznych oferuje zabiegi, które w łatwy sposób ułatwią Ci go zniwelować. COMPEX elektrostymulatory idealnie nadają się do tego ćwiczenia. COMPEX to wielozadaniowe urządzenie, które nie tylko zlikwiduje skórkę pomarańczową, jednak też zmniejszy dyskomfort w okolicach pleców czy łopatek. COMPEX elektrostymulatory co to właściwie jest? Jest to jeden z najwspanialszych zabiegów fizykoterapeutycznych. Wywołuje pozytywny efekt organizmu poprzez wydzielany prąd o niskim napięciu. Wzmacnia osłabione mięśnie oraz odpręża. Kiedyś taki zabieg można było zrobić wyłącznie w profesjonalnym gabinecie. Teraz COMPEX potrafimy zakupić i przeprowadzić zabieg samemu w domu. COMPEX jak działa? Jest to bardzo proste urządzenie, które wysyła prąd poprzez elektrody naklejone na wskazane partie ciała. Możemy wymienić dwa podstawowe rodzaje elektrostymulacji:

  • mięśniowo-nerwową (NMES)
  • przezskórną stymulację nerwów (TENS)

COMPEX tego pokroju urządzenia mają dwa tryby pracy, Więc aby wykonywać elektrostymulację nie musisz kupować dwóch specjalnych urządzeń. COMPEX są to niesłychanie rozwinięte urządzenia na rynku. Korzystają z nich zasadniczo sportowcy, jednak też doskonale sprawdzają się w terapii jak również przy łagodzeniu bólu. COMPEX możemy zakupić w sklepach medycznych. Kluczowe jest abyśmy wybrali prawidłowe urządzenie do swoich oczekiwań. Nie zawsze najkosztowniejsze oznacza najlepsze. Warto tu zapoznać się ze specyfikację przed dokonaniem zakupu. COMPEX możemy je kupić w dwóch opcjach z przewodem, gdzie jest podłączenie do prądu|, lub bezprzewodowo na baterię. W zależności od wybranego modelu, do dyspozycji będziesz miał różnorodne właściwości MI. Jest to zaawansowana technika, która sama zoptymalizuje urządzenie do poziomu mięśni. W modelach bezprzewodowych technologia MI może być tylko wykorzystywana za pomocą dodatkowego sensora, który znajduje się na specjalnym przewodzie.

Pomiar mięśnia jest wykonywany w danym punkcie. W przypadku COMPEX przewodowego moduł robi pomiar na bieżąco w każdej elektrodzie osobno. COMPEX po jakim terminiesą widoczne efekty? W ciągu korzystania urządzenia potrafisz już zobaczyć np zmniejszenie bólu. Ale jest to rezultat tylko chwilowy. Na pewno przyniesie ulgę. Ale aby był on trwały musimy elektrostymulator COMPEX używać regularnie. Jak w przypadku wzmocnienia mięśni oraz nerwów. COMPEX https://med-store.pl/producent/compex/66 w domu na co jest niezbędny:

  • bóle mięśniowo-szkieletowe o różnej przyczynie
  • przeciążenie mięśni
  • napięcie mięśni
  • choroba zwyrodnieniowa stawów
  • dyskomfort barków dyskomfort pleców
  • napięciowe bóle głowy
  • bóle menstruacyjne.

COMPEX czy warto? Jeśli masz jeden z wymienionych kłopotów, warto na pewno zakupić urządzenie oraz codziennie wykorzystywać go w domu. Skutki są niewątpliwie szybkie. Ale jeśli chorujesz na raka, masz rozrusznik serca lub padaczkę przed jego używaniem powinieneś skonsultować się z lekarzem. Te choroby niewątpliwie dyskwalifikują cię do stosowania COMPEX.