Roller z igłami do twarzy to urządzenie, jakie cieszy się coraz szerszą dostępnością. Mikro- nakłucia to jeden spośród tych zabiegów pielęgnacyjnych na jaki decyduje się bardzo duża ilość osób. Ale jak dobrać roller z igłami do twarzy, aby spełniał nasze wymagania i nam nie zaszkodził. W sklepach pojawia się coraz więcej rollerów do twarzy. Lecz jaki dobrać dla nas. Nie jest to proste zadanie|, ale miejmy na uwadze że roller z igłami do twarzy ma głównie za zadanie masaż i dobrze nadaje się do mezoterapii bezigłowej. Roller z igłami do twarzy jednak większość spośród nich wygląda podobnie, różnią się one od siebie, a właśnie te detale mają wpływ na efekty swoich zabiegów. Pojawienie się mikro nakłuć zapalnych, to główne założenie rollerów. Pobudzaj one syntezę kolagenu, dzięki czemu nasza cera staje się jędrna i niezwykle napięta. To właśnie roller z igłami do twarzy z zastosowaniem odpowiednich kremów, powoduje, ze kosmetyki lepiej wchłaniają się w skórę. Roller z igłami do twarzy jak zrobić zabieg? Pewnie dużo gabinetów kosmetycznych proponuje zabieg mezoterapii, jednak jeśli planujemy i rozumiemy dobrze jak potrafimy go zrealizować sami w domu. Roller z igłami do twarzy powinien mięć odpowiednią długość wypustek. Jeżeli zależy nam na okolicach oczu igły nie powinny być dłuższe 0,25 mm max do 0,5 mm. Roller z igłami do twarzy jak po kolei przygotować się do zabiegu.

  • Powinniśmy zmyć makijaż, za pomocą delikatnego toniku, a następnie użyć szczotki sonicznej do oczyszczenia perfekcyjnego cery
  • Dezynfekujemy powierzchnię za pomocą Octenoseptu
  • Jeśli nie jesteśmy odporni na ból musimy znieczulić miejsca np Lidoxinem, jaki działa już po kilkunastu chwilach.
  • Później dajemy ampułkę stworzoną specjalnie dla nas na twarz. Roller z igłami do twarzy powinien być również rolkowany pod odpowiednim kątem, żeby jak najkorzystniej serum mogło wejść w głębię skóry. W czasie zabiegu warto jest delikatnie naciągnąć skórę.
  • Po zakończonym zabiegu należy oczyścić twarz oraz roller z igłami do twarzy i położyć go w firmowym opakowaniu.
  • Po około 5 minutach na twarz należy położy krem antybakteryjny.

Roller z igłami do twarzy może powodować duże wybroczyny, które przecież po kilku dniach same się wchłoną. Należy też stosować kosmetyki mocno nawilżające. Rezultat syntezy kolagenu jest stopniowy i średnio wynosi od 2-3 miesięcy. Roller z igłami do twarzy długość igły, a częstość zabiegów.:

  • długość igły 0,2 – 0,25- zabieg możemy przeprowadzać co 2 dni
  • długość igły 0d 0,5 -0,75 zabieg możemy przeprowadzać nie częściej niż raz w tygodniu
  • długość igły 1 mm sposób możemy przeprowadzać nie częściej niż co 2 tydzień
  • długość igły 1,5mm zabieg robimy co 3 tygodnie.

Roller z igłami do twarzy zapewnia fantastyczne efekty. Cera staje się jędrniejsza, a zmarszczki po pewnym czasie stają się mniej widoczne. Zabieg jest wyjątkowo atrakcyjny i uzyskałem grono fanów. Roller z igłami do twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/roller-do-twarzy-4fizjo-derma-3w1/3348 zalecamy kupować w markowych sklepach medycznych.