Stół rehabilitacyjny to pożądany element wyposażenia gabinetów fizjoterapeutycznych, masażu, a także gabinetów spa. Niezmiernie ważne jest to, aby przed zakupem dobrać właściwy polski stół do rehabilitacji, odpowiedni dla chorego, lecz także usprawniający pracę rehabilitanta.
Jak dobrać pośród tylu ofert stół do rehabilitacji, który zaspokoi wszystkie nasze wymagania?
Powinno się odpowiedzieć na kilka poniższych zagadnień:
Jakie przeznaczenie będzie miał stół rehabilitacyjny? Na samym początku należy stwierdzić, gdzie stół do rehabilitacji będziemy używać czy stacjonarnie tylko w gabinecie, czy jednak będziemy jeździć do pacjenta. Polski stół do rehabilitacji https://med-store.pl/stoly-do-masazu-i-rehabilitacji/7 stacjonarny używany jest tylko w gabinetach czy instytucjach medycznych. Taki stół do rehabilitacji jest ogromniejszy, posiada solidniejszą formę dodatkowo o wiele więcej funkcji. Jego podstawowa wadą jest waga, jest on po prostu ciężki także nie można go przenieść. Stół do rehabilitacji stacjonarny możemy zakupić z większą liczbą elementów, jakie na pewno poprawią nasz komfort pracy. Ustalana wysokość lub dobre ułożenie zagłówków, pozwala bowiem na izolację danych obszarów ciała także ćwiczenie wybranych mięśni. Funkcja fotela pozwoli nam podniesienie chorego do pozycji siedzącej, która także jest niesłychanie korzystna. Stół do rehabilitacji z możliwością sterowania na pilota stał się bardzo powszechnym rozwiązaniem wśród specjalistów. Powinniśmy pamiętać, że polski stół do rehabilitacji może także składać się z 5-7 cześć, stosowany jest on głównie w terapii manualnej. Dlatego określenie zakresu pracy przez masażysty ma jednocześnie wielkie znaczenie. Stół do rehabilitacji przenośny, na pewno będzie obejmował małą użyteczność w porównaniu do stołu stacjonarnego. Stół rehabilitacyjny przenośny definiuje się:

  • Niską wagą
  • Lekką ramą
  • Mobilnością
  • Kosztem stołu

Ważna funkcja stołu do terapii to również jego złożenie, jakie musi odbywać się szybko i łatwo. Regulacja takiego stołu rehabilitacyjnego jest też istotnym czynnikiem wyposażenia. Powinien mieć odpowiedni pokrowiec i wózek do transportu, by prosto można było spakować polski stół do rehabilitacji i zawieźć do chorego. Polski stół do rehabilitacji a walory estetyczne? Istotne jest aby stół rehabilitacyjny, który jest w strategicznym punkcie gabinetu określał się wysokimi walorami estetycznymi. Kolor stołu powinien pasować do pomieszczenia, a produkt wykorzystany do wyrobu stołu powinien być zrobiony ładnie. Dobry stół do rehabilitacji jest nie tylko czysty i modernistyczny styl, ale także świadczy o prestiżu naszego gabinetu. Komfort osoby masującej, a polski stół do rehabilitacji.

Większy blat, na pewno będzie odpowiedniejszy dla chorego do leżenia. Blaty jakie posiada stół do rehabilitacji to typowo 60 cm może być rozszerzony o kolejne 20 cm czy nawet może mieć szerokość 90 cm. Pianka im jest ona pełniejsza, tymże kobieta masowana na stole odczuwał korzystniejszy komfort. Pianka nie ma wpływu znacząco na wagę stołu, więc możemy także nabyć bardziej elegancki przenośny stół do rehabilitacji. Nabywając wygodny dla nas stół do rehabilitacji powinniśmy także zwrócić uwagę na ochronę. Ile trwa, czy możemy wydłużyć okres gwarancyjny, jaki jest serwis itd. Stół do rehabilitacji powinien być nie tylko odpowiedni dla chorego, lecz także dla pani wykonującej masaż. Dlatego przed zakupem warto jest zapoznać się z uwagami o przez nas modelu lub zapytać o detale w sklepie.